Uncategorized

Tesislerimiz

Tesislerimiz

Bucaspor Futbol Akademi Sosyal Binası ;

1300 metrekare kapalı alan, 700 metrekare iç bahçe ve 3000 metrekare açık alandan oluşan bu dev tesisimiz ; eğitim salonu , idari ofisler , yemekhane , yatakhane , dinlenme salonu , açık teras , VIP salonu , soyunma odaları (5 adet) , serbest zaman değerlendirme salonu , spor hekimi odası , spor psikoloğu odası , antrenör ofisleri ve saunadan oluşmaktadır.

Bucaspor Futbol Akademisi Sporcu Lojmanı ;

1100 metrekare alan üzerine inşa edilen bu binamız ; 100 sporcu kalabilme kapasitesine sahiptir. 2 adet etüt salonu , 1 TV ve hobi odası , 2 bilgisayar salonu , 1 misafir takım konaklama odası ve bakıcı evinin olduğu örnek bir yapı olarak tesislerimizin içinde yer almaktadır.

Bucaspor Futbol Akademisi Kapalı Spor Salonu ;

Salon sporları için inşa edilen salonumuz , 1000 metrekareden oluşmaktadır. Salon, 8 mm. mondo sportflex kaplı 16×34 ebatında futsal oyun alanı, aletli cimnastik salonu, masör odası , kapalı tedavi havuzu ve müsabaka performans analizlerinin yapıldığı bölümlerden oluşmaktadır. Salonun hemen dışında ise 2 kulvarlı 100 metrelik bir tartan pist , soğuk ve sıcak su havuzu , üstü açık basketbol alanı ve özel çalışma alanlarından(kalem havuzu , sar-kaç top , numaralı kale) oluşmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir